Sağlıklı Yaşamanız İçin Çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA

RFS HAVALANDIRMA HAKKIMIZDA

Firmamız 1998 yılında Remzi Macit şahıs şirketi adı altında alt taşeron olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2007 yılına kadar istikrarlı bir şekilde gelişip büyüyen firmamız, aynı yıl RFS Havalandırma Isıtma Soğutma İnş. Tic. ve San. Ltd. Şti. ni kurdu. Yine bu yıl içinde prizmatik hava kanal fabrikamızıda faaliyete geçirdik.

Siz değerli müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda spiral kenetli yuvarlak hava kanalını ve ön izoleli gofrajlı poliüretan malzemelerden yapılan kanal çeşitlerinide bünyemize katarak şu anki günümüz teknolojisindeki tüm hava kanal çeşitlerinin otomatik makinalarda üretimini tamamladık. Firmamız bugüne kadar gerek taahhüt ve imalat safhasında gerekse taahhüt sonrası malzeme bakım ve servis garantisi prensibi ile müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmıştır.

24

24

Yıllık Deneyim

26

26

Ürün Çeşidi

8+

8+

Başarılı Proje

35+

35+

Çalışanımız

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

İş ahlakı ve dürüstlük firmamızın ana ilkelerinin başında yer alır. Yılların birikimiyle müşteri memnuniyetiyle oluşan imajımız bize güç verirken, sürekliliğini sağlamamız içinde en önemli motivasyon kaynağımızdan biridir. Bu motivasyon her müşterimiz ve her projeye aynı heyecanla hizmet vermemizi sağlıyor.

Ürünlerimiz sadece satış öncesinde değil, satış sonrasında da bize aittir. Her müşterimiz değerlidir. Onların ihtiyaç ve beklentilerine her zaman aynı kalite ve güvenle karşılık verebilmek için çalışırız. Rakiplerimiz arasında fark yaratmamızı sağlayan da bu anlayışımızdır. Bu bilinçle hizmet sürecimizi yönetiriz. Sektörün gelişmesi için rekabetin önemine inanırken, haksız rekabete girmemek en önemli prensiplerimizden biridir.

Kalite devamlılığı RFS Havalandırma Klima için en önemli hedeflerimizden biridir. Gelişen teknoloji ve sektör dinamiklerini takip ederek hep yeni ve kaliteli kalmak için çalışıyor ve yatırım yapıyoruz. Yetkin kadromuzun ve geçmişimizin getirdiği potansiyel ve birikimi bizlere özgüven veren müşterilerimize aktarmak daha öncelikli hedeflerimizdendir.